O nas

6

lat doświadczenia

Z własnego doświadczenie wiemy, jakim trudnościom muszą stawić czoła klienci przy realizacji zamówień. Długi czas oczekiwania, ogromne ilości jako minimum zamówienia, brak przekazywania informacji o wielu możliwościach produkcji czy niezgodność jakości dzianin po produkcji z oferowaną przed podjęciem współpracy to tylko kilka z nich.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie dla Państwa kompleksowych rozwiązań w produkcji odzieży, zaczynając od szycia odzieży od podstaw poprzez metki, oznakowania, nadruki aż po końcowe pakowanie – czyli dostarczanie gotowych produktów najwyższej jakości.

Gwarantujemy terminowość! produkty tylko z dzianin POCHODZENIA POLSKIEGO, oraz wsparcie i porady jaki rodzaj nadruku będzie najbardziej optymalny i najkorzystniejszy do danego projektu.

UNICATSZWALNIA – szyjemy z dokładnością do perfekcji. Zapraszamy.

3 ważne punkty

Chętnie rozwiniemy je bardziej jeśli skontaktujesz się z nami!

Polska produkcja
Jesteśmy Polską szwalnią dlatego korzystamy tylko z Polskich materiałów.
Kompleksowa usługa
Zaczniemy od pomocy w wyborze materiału a skończymy na ładnym zapakowaniu Twojego produktu, gotowego do sprzedaży
lat doświadczenia
Skłamalibyśmy mówiąc, że potrafimy już wszystko...ale nie skłamiemy mówiąc, że ciągle się uczymy i nie boimy się nowych wyzwań!
“Szukaliśmy firmy do stworzenia naszej marki ale niestety wiele firm nie oferowało kompleksowego rozwiązania tj. Szycie – nadruki – materiały reklamowe – pakowanie, aż w końcu trafiliśmy na Pana Łukasza który poprowadził nas krok po kroku w całym procesie produkcji. Świetny kontakt, najwyższa jakość. Polecamy gorąco!”
“Bardzo dobry kontakt i pomoc w doborze materiałów i technik do nadruku. Świetna jakość tkaniny w finalnym produkcie. Na wielki plus w dbaniu o mój portfel i propozycja opcji.”
“Zapowiada się fajna współpraca. Polecamy. Pozdrawiamy.”
“Pracowników mogę polecić za profesjonalne podejście do klienta. A firmę za najlepszą ofertę, jaką otrzymałem od wszystkich oraz najlepiej dopasowaną do moich potrzeb.”
“Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Unicat. Dobre podejście do klienta wysoka jakość i terminowość. Będę zacieśniał współpracę : ]”
Stwórzmy coś fajnego razem !